Летний чемпионат АФС. Первая лига. Фотообзор матча International - Hool City

Летний чемпионат АФС. Первая лига. Фотообзор матчей 17 июля

Летний чемпионат АФС. Высшая лига. Фотообзор матча Триумф-Смачна Кава - Динамо

Екстра-ліга: результати матчів 15 туру + ВІДЕО

З 28 по 30 грудня у Екстра-лізі були зіграні поєдинки 15 туру. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Покровський «Титан» хотів продовжити приємну для себе традицію перемог у Запоріжжі. І вже на 2-й хвилині підопічні Дмитра Камека чітко окреслили свої бажання, повівши у рахунку. Однак, згодом Струк зрівняв цифри на табло. Тим не менш, обидві команди намагались не зупинятись на досягнутому, адже вони дуже хотіли закінчити 2017 рік перемогою. Краще це бажання втілили у диття «Енергія». Пропустивши другий гол у свої ворота на початку другого тайму, львів'яни скоро завдяки зусиллям Кузя не тільки зрівняли рахунок, а і вийшли вперед. Дмитро Камеко став ризикувати, але ці ризики вилились у голи у порожні ворота «Титану», який зазнав першої поразку у Запоріжжі, і одразу – такої розгромної.

«Титан» (Покровське) – «Енергія» (Львів) – 2:7
Голи: Єрьомін (2), Боргун (21) – Струк (7, 36), Кузь (26, 32), Кардаш (37, 38), Федюк (40)
Попередження: Леміш (15), Кожемяка (24) – Легендзевич (14), Гасюк (23)

Івано-франківські вболівальники зачекались від «Урагану» і хорошої гри, і позитивного результату. Мабуть, цього ж зачекались і самі «дракони». Тому, ніякий інший результат, окрім перемоги над «ХІТом», підопічні Максима Павленка не розглядали. До того ж, їм треба було не тільки перемагати, а і сподіватись на перемогу «Продексіму» в південному дербі над «Епіцентром К Авангардом», який є прямим конкурентом «ураганівців» за путівку до топ-вісвмки. Однак, у цьому поєдинку забивали тільки футзалісти «ХІТа». Щоправда, один з двох голів кияни забили самі собі на початку другого тайму. Але підопічні Олега Лук'яненка змогли швидки відігратись. І як не старались обидві команди схилити шальки терезів на свою користь, та їм це не вдалося.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ) – 1:1
Голи: Журба (21 – автогол) – Корнійчук (24)
Попередження: Кіндратів (31), Горбатий (33) – Журба (31), Школьний (36)

Після звитяги над «Соколом» «ІнБев/НПУ» мав бажання продовжити свою переможну ходу. До того ж, у підопічних Валерія Директоренка був серйозний стимул взяти реванш у «Кардинала» за поразку в першому колі. Тому, «пивовари» хотіли ще по ходу першого тайму втілити задумане в життя. Однак, зробити цього не вдалося. «Кардинали» ближче до перерви намагались покарати своїх візаві за невикористані моменти, проте перші двадцять хвилин гри закінчились при нулях на табло. А вже у другому таймі «ІнБеву» вдалося зробити заявку на перемогу. На 26-й хвилині Войток та Чеберяк зробили рахунок 2:0, що мало би полегшити життя господарям майданчику. Однак, ми пам'ятаємо, як «ІнБев» програвав у поєдинках, які, здавался б, вже були виграні. А гол Басича дав рівнянам надію на «камбек». Проте, заспокоїв гостей наприкінці матчу Литвиновський, який і зробив рахунок гри остаточним – 3:1 на користь об'єднаної команди.

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 3:1
Голи: Войток (26), Чеберяк (26), Литвиновський (38) – Басич (29)
Попередження: Волянюк (25

У останньому поєдинку 2017 року одеський «Епіцентр К Авангард» приймав чинного чемпіона України, херсонський «Продексім». Протягом більшої частини першого тайму у обох команд не зовсім виходило створювати щось небезпечне біля чужих воріт. Однак, вже після екватору першої 10-хвилинка ситуація на паркеті спорткомплексу СКА почала змінюватись. А вже на 16-й хвилині одесити повели у рахунку. Звісно, це змушувало гравців «Продексіму» відіграватись. Однак зробити це одразу «мельникам» не вдавалось. Логічно, що весь другий тайм у підопічних Жоао Карлоса Барбози пішов на те, щоб спробувати як мінімум зрівняти цифри на табло. І це їм вдалося лише на 35-й хвилині.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Продексім» (Херсон) – 2:1
Голи: К. Бондаренко (16), Коваленко (38 – з 6-метрового) – Свірідов (35)
Попередження: Остапчук (35) – Фумаса (14)