"КПР - Альянс"
Команда
Матчи
Игроки
Фото

Дата створення: 26.12.2011

Кольори: біло-сині

Президент: Віткалов Дмитро

Головний тренер: Хабовець Євген

Тренер: Саєнко Володимир

Офіційна сторінка команди: 

https://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D0%9F%D0%A0/1529778560623388

 

Команда «КПР» створена наприкінці 2011 року для участі у щорічних змаганнях з футзалу серед працівників ПАТ «Сумиобленерго», що приурочені до Дня енергетика (22 грудня). Гравцями команди стали працівники апарату управління ПАТ «Сумиобленерго» (здебільшого юристи, фінансисти та працівники енергозбуту), робочі місця яких знаходяться в адміністративних будівлях компанії по вулицях Коротченка та Прокоф’єва. Перші букви назв цих вулиць й визначили назву команди.

В своєму першому чемпіонаті у 2012 році команда не пройшла попередній етап змагань, посівши у своїй групі третє місце.

В 2013 році команда вийшла у фінальну частину змагань та зайняла підсумкове 4 місце.

В 2014 році команда «КПР» взяла участь у розіграші «Літнього кубку»                                       ПАТ «Сумиобленерго», в якому впевнено вийшла до фіналу та посіла 2 місце. В зимовому чемпіонаті ПАТ «Сумиобленерго» 2014 року «КПР» знову виборола 4 місце.

Гравці команди «КПР» входять до складу збірних команд ПАТ «Сумиобленерго» з футзалу, що приймають участь у чемпіонаті України з футзалу серед аматорських команд енергокомпаній та у турнірі з футзалу серед керівного складу енергокомпаній України «ТОП-Енергія».

В сезоні 2014 – 2015 ПАТ «Сумиобленерго» приймає участь у Чемпіонаті міста Суми з футзалу під егідою Асоціації розвитку міні-футболу Сумщини у складі двох команд: «Сумиобленерго», яка об’єднує найсильніших гравців-енергетиків та виступає у Вищій лізі, та «КПР», що є «дублем» та надає ігрову практику кандидатам до «першої» команди.


2017/18 - Чемпіон Першої ліги АФС

Присоединяйтесь

Наши партнеры

 

afu

Партнеры