Сделаем чемпионат лучше!

Летний чемпионат АФС. Первая лига. Фотообзор матча International - Hool City

Летний чемпионат АФС. Первая лига. Фотообзор матчей 17 июля

Летний чемпионат АФС. Высшая лига. Фотообзор матча Триумф-Смачна Кава - Динамо

Євген Петраков: "Є ідея наступного року організувати та провести фінал АФЛУ у Сумах"

Напередодні новорічних та різдвяних свят прес-служба Асоціації футзалу України поспілкувалася з очільниками регіональних асоціацій футзалу щодо підсумків року, що минає та планів на майбутнє. Своїми думками стосовно подій, що мали місце у році, що минає, поділився і президент Асоціації футзалу Сумщини Євген Петраков. 

«Цього сезону ми маємо аж дві групи у Другій лізі, а у регіональних змаганнях АФЛУ бере участь більше 30 команд. Зараз намагаємося за футбольною аналогією запустити Школу молодого арбітра у футзалі.

У нас є ідея наступного року організувати та провести фінал АФЛУ у Сумах. Ми подавали заявку минулого року і цей сезон не стане винятком. Нам було б цікаво прийняти такий турнір. На мою думку, щодо інфраструктури та проживання ми маємо умови досить непоганого рівня. З приводу нових вимог АФЛУ можу зазначити, що питань щодо обов’язкової наявності 16 команд та двох ліг ми не маємо. Сподіваюся, у майбутньому вони сприятимуть якісному розвитку цих змагань.

Якщо згадувати про національну збірну України, то маю відзначити, що поєдинки з Іспанією та Італією були організовані на найвищому рівні та пройшли за аншлагу на трибунах. Сподіваємося, що у майбутньому вдасться провести міжнародний матч чи навіть турнір і у нашому місті. Однак, поки що ми маємо проблеми з аеропортом.

До комунікації з АФУ я питань не маю, всі неузгодження вдається вирішувати доволі оперативно. Хто хоче щось вирішити, то знаходить для цього можливості,  а хто не хоче і звик аби за нього все вирішували – шукає причини. У цьому плані у нас все відбувається досить добре.

Традиційно, напередодні новорічних свят хочеться побажати футзалістам міцного здоров’я, а керівникам – терпіння».

За матеріалами прес-служби АФУ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Next matches Summer Premier League 2018

Next matches Summer Championship "A" 2018

Next matches Summer Championship "B" 2018

Match results Summer Premier League 2018

Match results Summer Championship "A" 2018

Match results Summer Championship "B" 2018

Присоединяйтесь

Наши партнеры

 

afu

Партнеры