Летний чемпионат АФС. Первая лига. Фотообзор матча International - Hool City

Летний чемпионат АФС. Первая лига. Фотообзор матчей 17 июля

Летний чемпионат АФС. Высшая лига. Фотообзор матча Триумф-Смачна Кава - Динамо

Летний чемпионат АФС. Фотообзор матчей 16 июля

Євген Петраков: "Є ідея наступного року організувати та провести фінал АФЛУ у Сумах"

Напередодні новорічних та різдвяних свят прес-служба Асоціації футзалу України поспілкувалася з очільниками регіональних асоціацій футзалу щодо підсумків року, що минає та планів на майбутнє. Своїми думками стосовно подій, що мали місце у році, що минає, поділився і президент Асоціації футзалу Сумщини Євген Петраков. 

«Цього сезону ми маємо аж дві групи у Другій лізі, а у регіональних змаганнях АФЛУ бере участь більше 30 команд. Зараз намагаємося за футбольною аналогією запустити Школу молодого арбітра у футзалі.

У нас є ідея наступного року організувати та провести фінал АФЛУ у Сумах. Ми подавали заявку минулого року і цей сезон не стане винятком. Нам було б цікаво прийняти такий турнір. На мою думку, щодо інфраструктури та проживання ми маємо умови досить непоганого рівня. З приводу нових вимог АФЛУ можу зазначити, що питань щодо обов’язкової наявності 16 команд та двох ліг ми не маємо. Сподіваюся, у майбутньому вони сприятимуть якісному розвитку цих змагань.

Якщо згадувати про національну збірну України, то маю відзначити, що поєдинки з Іспанією та Італією були організовані на найвищому рівні та пройшли за аншлагу на трибунах. Сподіваємося, що у майбутньому вдасться провести міжнародний матч чи навіть турнір і у нашому місті. Однак, поки що ми маємо проблеми з аеропортом.

До комунікації з АФУ я питань не маю, всі неузгодження вдається вирішувати доволі оперативно. Хто хоче щось вирішити, то знаходить для цього можливості,  а хто не хоче і звик аби за нього все вирішували – шукає причини. У цьому плані у нас все відбувається досить добре.

Традиційно, напередодні новорічних свят хочеться побажати футзалістам міцного здоров’я, а керівникам – терпіння».

За матеріалами прес-служби АФУ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Next matches Summer Premier League 2018

2018-07-30
00:00

Next matches Summer Championship "A" 2018

Next matches Summer Championship "B" 2018

2018-07-23
18:30

Match results Summer Premier League 2018

Match results Summer Championship "A" 2018

Match results Summer Championship "B" 2018

Присоединяйтесь

Наши партнеры

 

afu

Партнеры